Fotostudio

     První fotografie Luboše Bárta publikována v tisku 21.října 1975, v zahraničí 1978.
     Z původně reportážní fotografie, zaměřené zejména na motoristický sport, atletiku a parkúrové skákání, se rejstřík rozšířil na portrétní fotografii, kulturu a zejména reportážní plenérovou cestopisnou fotografii.
     V současné době převažuje ateliérová, zejména produktová a enogastronomická fotografie ve vlastním, velmi dobře vybaveném digitálním atelieru i klasickém atelieru s denním světlem typu "skleník Langhans".


     Klasická technika (Nikon) byla postupem času doplněna a nakonec prakticky vystřídána digitálními technologiemi (Olympus, Canon), doplněnými o profesionální grafické počítačové programy.
     Stará láska k reportážní fotografii ale nemizí, soustřeďuje se především vinařskou fotografii a sommelierské soutěže v České republice i v zahraničí.
     Agentura je hlavním dodavatelem fotografií pro vydavatelství GastroPress (magazíny SOMMELIER a Revue pro Hotel a Restaurant), Geronimo Collection (knižní vydavatelství pro vinařskou literaturu) a spolupracovníkem řady titulů v ČR i v zahraničí.
REFERENCE
Titulní stránka Hugh Johnson - Kapesní průvodce světovými víny 2003
Titulní stránka Hugh Johnson - Kapesní průvodce světovými víny 2004
Fotografie SOMMELIER, Revue pro Hotel a Restaurant, Prestige Magazin, VW Magazín, Hotel Revue, Víno Revue, Fénix, Květy, Svět Motorů, MOTOR, Mladá fronta, Právo, ČTK...

UKÁZKY (zatím bez odezvy)

Hrusice

jsou půvabnou vesničkou nedaleko od Prahy.
Minulost je proslavila jako rodiště Mistra Josefa Lady, dodnes jsou obdivované a hojně navštěvované pro nezaměnitelné panorama posázavské pahorkatiny s dominantou typické siluety svatováclavského koste- líčku, který se objevuje na tolika Ladových obrázcích, slavnou hospodou U Sejků, památníkem Josefa Lady s bohatou muzejní expozicí, výstavou modelu historic- kých Hrusic od Antonína Jedličky a kousky kocourka Mikeše.